Mega Clean

Mega Clean

Koncentrēts mazgāšanas un tīrīšanas līdzeklis

2,31€
BEZ PVN (1,62 Ls)

Pievienot grozam

Vairāk informācijas

Līdzeklis paredzēts efektīvai ikdienas mazgāšanai visa veida cietām virsmām. Esošo savienojumu kombinācijā ar virsmaktīvam vielām uzlabo iekļūšanu taukus saturošos netīrumus, izšķīdina un izvada netīrumus. Līdzeklis efektīvi noņem specifiskus, taukus saturošus netīrumus, eļļas pilienus, dažādus netīrumus no parketa un akmens grīdām, linoleja, keramiskām plītīm virtuvē un vannas istabā, kā arī ir efektīvs apstrādājot krāsnis, mikroviļņu krāsnis un citas virtuves iekārtas.

Sastāvs: nejonu virsmaktīvās vielas (no 5 līdz 15%), oleinskābe, stabilizātors,  šķīdinātājs, kompleksa veidotājs, krāsviela, smaržviela, konservants- methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone.

 

Datu lapa

  • Uzglabāšanas laiks (men): 24
  • Darba koncentrācija: koncentrāts

Drošība

Chemi Group Holding ražo produktus no izejvielām, kas atbilst prasībām Eiropas normativājiem dokumentiem. Daļa no produktiem, ko ražo uzņēmums ir drošs cilvēkiem un videi. Vēl viena daļa no produktiem, kas ražoti ar minimālu apdraudējumu veselībai un videi (kā to norāda marķējums). Kad pēc lietošanas instrukciju, šie produkti arī ir nekaitīgi un videi draudzīgi.

1 citi produkti tajā pašā kategorijā: