Formula Cleaning Ziemas -21˚C stiklu  tīrīšanas līdzeklis

Formula Cleaning Ziemas -21˚C stiklu tīrīšanas līdzeklis

Ziemas -21˚C stiklu  tīrīšanas līdzeklis FORMULA CLEANING –  augstas kvalitātes preparāts paredzēts vējstiklu, sānu un aizmugures stiklu tīrīšanai, kā arī lukturiem. Izstrādāts speciāli izmantošanai pie zemās un aukstās gaisa temperatūrās.

3,28€
BEZ PVN (2,31 Ls)

Pievienot grozam

Vairāk informācijas

Ziemas stiklu  tīrīšanas līdzeklis FORMULA CLEANING –  augstas kvalitātes preparāts paredzēts vējstiklu, sānu un aizmugurējo stiklu tīrīšanai, kā arī lukturiem.

Izstrādāts speciāli izmantošanai pie zemās un aukstās gaisa temperatūrās.

Pateicoties sastāvā esošajiem kvalitatīvām izopropilspirtam, virsmaktīvām vielām un citiem komponentiem, efektīvi notīra sniegu, ledu, sāli, ceļu reaģentus, dubļus, kvēpus, organiskus un naftas piesārņojumus, nodrošinot attīrāmas virsmas tīrību.

Neatstāj bioloģiskus piesārņojumus, eļļas plankumus un izplūdumus uz stikla, paaugstinot drošības līmeni automobiļa kontrolē. Izmantot tikai ārā vai labi vēdīnāmas telpās.

Sastāvs : izopropanols (20-30%), nejonu virsmaktīvā viela (mazāk nekā 5%), smaržviela, krāsviela.

 

Drošība

Chemi Group Holding ražo produktus no izejvielām, kas atbilst prasībām Eiropas normativājiem dokumentiem. Daļa no produktiem, ko ražo uzņēmums ir drošs cilvēkiem un videi. Vēl viena daļa no produktiem, kas ražoti ar minimālu apdraudējumu veselībai un videi (kā to norāda marķējums). Kad pēc lietošanas instrukciju, šie produkti arī ir nekaitīgi un videi draudzīgi.