.Pr - Pk 8:00 - 16:00

  

Par mums

MŪSU KOMPĀNIJA - CHEMI GROUP HOLDING
Zinātniskā ražošanas komercfirma Chemi Group Holding izstrādā un ražo profesionālos mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļus, kurus var lietot arī mājsaimniecībā.

Savā darbā esam izpētījuši klientu vēlmes un vajadzības, kuras mēs kvalitatīvi apmierinām. Kā vienu no prioritātēm savā uzņēmumā esam izvirzījuši apkalpošanas un preču augstu kvalitāti. Klientiem, visā Latvijas teritorijā, nodrošinam preču piegādi ar savu transportu. Mūsu ražotie līdzekļi ir pierādījuši sevi no vislabākās puses jau daudzos Latvijas uzņēmumos, tai skaitā pārtikas rūpniecībā, sabiedriskās ēdināšanas, profesionālo telpu uzkopšanas uzņēmumos. Praktiski visi līdzekļi tiek ražoti koncentrēti, kas samazina patēriņu, tādā veidā samazinot mazgāšanas un uzkopšanas izmaksas.

PRODUKCIJA
Mēs esam vietējie ražotāji (Latvijā).

Mūsu firmas laboratorijā pastāvīgi tiek veikti pētījumi, kuri veikti uz to, lai uzlabotu esošās receptūras un izstrādātu jaunas. Lai apmierinātu klientu vajadzības un ņemtu vērā to vēlmes, pastāvīgi tiek veiktas klientu aptaujas par produkcijas kvalitāti.

Mūsu ražotās produkcijas kvalitāte tika novērtēta ne tikai ražošanas laboratorijā, bet arī "Pārtikas un veterinārā dienesta nacionālā diagnostikas centra" testēšanas laboratorijā.

Visi dezinficējošie līdzekļi un produkti ar antibakteriālu darbību ir reģistrēti Latvijas ģeoloģijas un metereoloģijas centrā un tiem piešķirts biocīda inventarizācijas numurs.

Populāri produkti:

1. Izvēlieties preci
2. Ielieciet To Grozā
3.Ievadiet Informāciju
4. Izvēlieties Piegādi
5. Izvēlieties Apmaksu
6. Piekrītiet Noteikumiem
7. Apstipriniet Pirkumu
Savs pētniecības centrs
Ekoloģiski tīrs sastāvs
15 gadu pieredze